17 березня в Міністерстві молоді та спорту України представники провідних компаній-роботодавців і Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” підписали Пакт заради молоді – 2020. Про це повідомляє сайт відомства.

“Наразі ми стикаємося з новими викликами, зокрема в питанні працевлаштування молоді. Ці питання можуть бути вирішені лише шляхом запровадження сучасних, європейських механізмів і підходів у роботі з молоддю та консолідованими зусиллями держави, громадськості та бізнесу.

Дякую компаніям, що виявили готовість підписати цей документ. Переконаний, що від співпраці Міністерства молоді та спорту, громадськості та бізнесу – виграють усі молоді люди, які матимуть можливість долучитись до діяльності великих та успішних компаній. У свою чергу, бізнес-структури залучать до своєї роботи дуже енергійну, талановиту та перспективну українську молодь. Інвестиції в молодь – це найкращі інвестиції”, – наголосив міністр молоді та спорту Ігор Жданов, відкриваючи захід.

Підписанти пакту – компанії Nestle в Україні, Syngenta в Україні, Ernst&Young, Байєр в Україні, ПАТ«Укртелеком», ДТЕК, Платинум Банк, Кока-Кола в Україні, KPMG – зобов’язуються сприяти створенню щонайменше 100 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “10 000 місць для стажування та першої роботи. У Мінмолодьспорту підписали Український пакт заради молоді – 2020”
  1. Наконец-то бизнес в Украине идет на встречу молодежи! наконец у талантливых студентнов и выпускников появиться шанс проявить себя.

  2. Взаимная выгода. Компании получат новых сотрудников со свежими идеями и мотивацией, а молодежь – шанс проявить себя и обеспечить будущее. Почему бы и нет?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *