Відкрито реєстрацію на тренінги для науково-педагогічних, наукових працівників та аспірантів на тему «Як публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях» у Львові.

Перший одноденний тренінг відбудеться 23 березня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка». Тренінг розрахований на дослідників, які працюють у галузі точних наук (hard science).

Щоб зареєструватися на участь у тренінгу, заповніть, будь ласка, форму.

Другий одноденний тренінг відбудеться 24 березня 2016 року в Українському Католицькому Університеті. Тренінг розрахований на дослідників, які працюють у галузях соціальних і гуманітарних наук (soft science).

Щоб зареєструватися на участь у тренінгу, заповніть, будь ласка, форму.

Тренінги проводяться за підтримки Офісу Програми імені Фулбрайта в Україні. 

Спікери: іноземні дослідники-учасники програми Фулбрайта в Україні та вітчизняні науковці, які мають досвід таких публікацій. 

Мови тренінгу: англійська (без перекладу) та українська.

Учасники тренінгу дізнаються, як шукати якісні видання та подавати публікації, які існують вимоги до оформлення робіт, які діють західні стандарти академічного письма тощо.

Програма тренінгу буде надіслана на електронну адресу, зазначену вами при реєстрації.

Просимо звернути увагу: щоб отримати користь від тренінгу, важливо мати знання англійської мови на рівні не нижчому за середній, оскільки більшість доповідачів будуть англомовні.

По додаткову інформацію звертатися до Аліни Чубко – achubko@mon.gov.ua

Матеріали попередніх тренінгів, що відбулись у Києві та Харкові, розміщені тут.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *