15 березня 2016 року під час візиту до міста Одеси Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського відвідала делегація китайського дипломатичного корпусу на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Чжаном Сіюнем.

В університеті відбулась спільна нарада, у якій взяли участь представники китайської дипломатичної місії, а також ректор ПНПУ ім. К.Д.Ушинського Олексій Чебикін, інші представники керівництва університету та координатори університетського міжнародного проекту «Освітньо-культурний центр КНР «Інститут Конфуція» О.В.Попова і Дін Сінь.

Під час заходу було обговорено розвиток україно-китайських відносин у галузі освіти, перспективи розширення спільних міжнародних освітньо-культурних і наукових проектів, академічної мобільності студентів та викладачів. Учасники наради наголосили, що університет наразі є провідним центром на півдні України в галузі підготовки фахівців із китайської мови, де навчальний процес щорічно забезпечують 13 китайських викладачів.

Члени делегації ознайомились із результатами роботи університетського Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція», в якому навчаються понад 1 100 осіб, відвідали заняття з китайської мови. Також відбулись їх зустрічі з керівниками загальноосвітніх і вищих навчальних закладів-партнерів університету, китайськими викладачами й волонтерами, а також майбутніми фахівцями-китаєзнавцями та слухачами програми з лінгвокультурної підготовки.

pnpu-222-222-img-3829

Студенти університету продемонстрували високі результати вивчення китайської мови і культури. Керівники навчальних закладів, у яких було відкрито спеціалізовані мовні класи, обмінялись досвідом організації навчального процесу з вивчення учнями китайської мови.

Учасники заходу відзначили суттєвий внесок у впровадження китайської мови та культури в навчально-виховний процес адміністрацією закладів освіти Одещини: навчально-виховного комплексу № 292, дошкільного навчального закладу «Ясла-садочок» № 268, НВК «Інтелект», спеціалізованої ЗОШ № 117, дитячої художньої школи № 1 ім.К.К.Костанді, спеціалізованої школи-інтернату № 2, Мовного центру «Fayna Centre».

Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні Чжан Сіюнь висловив ініціативу щодо сприяння розширенню проходження мовної практики студентами університету у ВНЗ Китаю.

За інформацією ПНПУ ім. К.Д.Ушинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *