18 березня 2016 року розпочне свою роботу IV Міжнародна науково-методична конференція «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи». Конференція пройде з участю Міністерства освіти і науки України.

У рамках конференції відбудеться вручення нагород Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство» з елементами медіаосвіти та медіаграмотності.

Під час заходу буде презентовано проект «Програма медіаграмотності для громадян», що виконується за підтримки Міністерства закордонних справ та міжнародної торгівлі Канади (DFATD Canada), у партнерстві трьох організацій: Академії української преси, IREX та StopFake.

Організатори та учасники: Академія української преси, Міністерство освіти і науки, Інститут соціології і політичної психології, Національна академія педагогічних наук України, Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, Інститут мистецтвознавства, фольклору та етнології НАН України, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова.

Відкриття заходу: 18 березня о 9:45.

Дати проведення: 18-19 березня 2016 року.

Місце проведення: м. Київ; бульвар Тараса Шевченка, 36а; Smartville. Вільний простір.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *