16 березня в Палаці студентів ХПІ пройшла акція «День Донора ХПІ». У ній взяли участь 52 студенти, було зібрано понад 25 літрів крові. Мета – допомога дітям з онкологічними захворюваннями в боротьбі з їхньою недугою. Здати кров могли викладачі та студенти НТУ «ХПІ», які отримали відповідні дозволи від медичних служб.

Такі соціальні ініціативи активно підтримують не тільки студенти, а й адміністрація НТУ “ХПІ”. Так, цього року акцію відвідав проректор із науково-педагогічної роботи НТУ “ХПІ”, професор Юрій Сакара. Він зазначив, що в період нестабільної ситуації в країні дуже важливо розвивати подібні волонтерські проекти, а також подякував усім донорам за вагомий внесок у допомогу дітям.

Довідково

Акція «День донора ХПІ» проводиться вже всьоме. Торік до проекту долучилася рекордна кількість учасників: понад 80 студентів і викладачів Харківського політеху за чотири години здали 36 літрів крові.

Кожен донор перед процедурою забору крові має можливість пройти експрес-тест на групу крові, пройти обстеження на ВІЛ, гепатити В і С та інші захворювання. Протягом всього заходу на місці чергують лікарі.

Проект “День донора” щорічно ініціює орган студентського самоврядування «Студентський Альянс» НТУ «ХПІ» за підтримки Харківського обласного центру служби крові.

Прес-служба НТУ “ХПІ”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *