17 березня у Вінницькому національному технічному університеті відбулося відкриття міжуніверситетського проекту «Вогнем пульсує війна». Ініціювали його ВНТУ і Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського за активної підтримки військово-патріотичного клубу «Айдар» та благодійного фонду «Діти Європи».

Учора проект розпочався зустріччю студентів зі своїми однолітками-героями, які захищають Україну і кожного з нас на східних кордонах держави. У заході, що мав назву «Соціальні виміри АТО «Воїни світла», взяли участь бійці батальйону «Айдар», члени клубу «Айдар», студенти та викладачі ВНТУ і ВДПУ ім. М.Коцюбинського, фахівці служби психологічної підтримки ВНТУ і представники благодійного фонду «Діти Європи».

Присутні вшанували пам’ять 20-річного Володимира Мухи. Студент факультету електроенергетики та електромеханіки ВНТУ і доброволець 24-го штурмового батальйону спеціального призначення «Айдар» Володимир Муха загинув у бою під Луганськом 21 липня 2014 року.

У зустрічі взяла участь заступник директора Інституту магістратури, аспірантури і докторантури ВНТУ, кандидат технічних наук, доцент кафедри електричних станцій і систем Світлана Бевз, яка є учасником бойових дій в АТО, командиром зенітного розрахунку добровольчого батальйону «Айдар».

У ВНТУ в рамках проекту «Вогнем пульсує війна» відкрита виставка ВПК «Айдар» «Хочеш миру – готуйся до війни», присвячена 72-й річниці визволення Вінниччини від фашистських загарбників.

Крім експонатів часів Другої світової війни, експозицію доповнюють експонати подій на Майдані та війни на Донбасі з російськими окупантами.

Мета проекту – привернути увагу спільноти до соціально-психологічних і військово-патріотичних проблем сьогодення; залучити щонайширше верстви населення до волонтерської, психологічної та соціальної підтримки воїнів АТО.

Організатори запрошують до участі в проекті громадські організації, навчальні заклади і установи, благодійні фонди, активістів та усіх охочих.

За інформацією прес-центру ВНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *