На базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбулися обласні змагання з початкового технічного моделювання.

Цей щорічний захід проводиться з метою сприяння розвиткові початкових технічних умінь та навичок. Технічне моделювання молодших школярів – це перші кроки дитини до пізнання й розуміння світу техніки, спроби її творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань.

У заході взяли участь 38 учнів (19 команд) із 17 позашкільних навчальних закладів області, м. Тернополя та ТОКЦНТТШУМ. Учасники змагань (вікова категорія до 10 років) демонстрували знання та вміння в теоретичному заліку, виготовляли об’ємні моделі автомобіля та планера, запускали планери на дальність польоту.

Командну першість здобули вихованці Почаївського будинку дитячої творчості та спорту Кременецького району. Також призові місця – у гуртківців Козівського районного будинку дитячої та юнацької творчості та Кременецького районного центру дитячої творчості (друга позиція) і Великобірківського будинку творчості школяра Тернопільського району (третя позиція).

Переможці нагороджені дипломами та грамотами ТОКЦНТТШУМ.

Інформує департамент освіти і науки Тернопільської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *