«Підтримай свою армію сьогодні, щоб завтра не годувати чужу», – з таким закликом звертається студентка факультету економіки і менеджменту Житомирського державного технологічного університету Віталія Нетребін, анонсуючи чергову акцію на підтримку українських вояків.

rx6EUwGfe5Y«Незабаром весна, і хочеться свої любов і тепло передати нашим захисникам, які, попри різні погодні умови, вже два роки обороняють мир і спокій країни, – каже Віталія. – Поспілкувавшись зі студентами свого факультету, вирішили, що 5 – 7 квітня проведемо в ЖДТУ ярмарок  «Передай тепло герою», в рамках якого продаватимемо різну смакоту, а виручені від цього кошти передамо на потреби бійців у Житомирський госпіталь чи в зону АТО. Солодощі та випічку студенти ФЕМу підготують самі, а інші факультети можуть або теж долучитися, або прийти та придбати собі щось. Кожному покупцю обіцяємо сувеніри за участь в акції».

Також Віталія зазначає, що на ярмарку окремо представлятимуть історії і світлини військовослужбовців. Охочі зможуть залишити для героїв свої листи та подарунки – засоби гігієни, одяг тощо.

Нагадаємо, що протягом кількох місяців з ініціативи Віталії Нетребін у Житомирському державному технологічному університеті проходила акція «Час для добра». Тоді студенти, викладачі і співробітники вишу збирали необхідні речі для місцевого госпіталю. Все це передавали волонтерам і бійцям, провідуючи хлопців у госпіталі.

Прес-служба Житомирського державного технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *