16 березня 2016 року в Науково-методичному центрі «Агроосвіта» за ініціативи учасників Програми викладацького обміну FEP – 2015 відбувся круглий стіл на тему «Майбутнє аграрної освіти України: від сучасних реалій до реформи на основі використання зарубіжного досвіду».

У роботі круглого столу взяли участь ректори, проректори, науково-педагогічні працівники  аграрних ВНЗ, директори коледжів і технікумів, а також представники проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», Клубу аграрного бізнесу та посольства Франції.

Основна мета заходу – поширення отриманого зарубіжного досвіду з організації та розвитку сільськогосподарської освіти у США, його впровадження у вітчизняних аграрних вищих навчальних закладах, а також узагальнення досвіду Французької Республіки щодо розвитку інтеграції вищих навчальних закладів і агробізнесу, практики державного управління, професійних шкіл та аграрних палат у регулюванні та формуванні аграрної освіти Німецької Федеративної Республіки.

Учасники круглого столу обговорювали актуальні питання формування новітньої концепції освітнього процесу, інноваційних підходів до організації освітнього процесу та ухвалили проект резолюції.

За інформацією НМЦ «Агроосвіта»