У Харківському професійному будівельному ліцеї відбулося свято «Козацькі розваги». Захід уже став традиційним і проводиться в закладі з метою зміцнення здоров’я, розвитку основних фізичних якостей і рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовленості учнів. У дружній атмосфері відбулись спортивні розваги між учнями ліцею та Державного професійно-технічного навчального закладу «Центр професійно-технічної освіти № 4 м. Харкова».

Перед початком змагань учасників і гостей заходу, серед яких були верховний атаман «Слобожанського козацтва Єднальне», генерал армії козачих військ Гацюк Олександр Олексійович, ветеран війни в Афганістані, кавалер ордену «Червоної зірки» Коваленко Олег Миколайович, головний спеціаліст Харківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Лук’янченко Наталя Петрівна,  показовими виступами привітали вихованці ліцею.

Упродовж змагань у конкурсах «Представлення команди», «Гімнастична піраміда», «Підтягування на перекладині», «Точність», «Армреслінг», «Сила», «Перетягування каната», «Естафета» та «Ерудит» команди вели запеклу боротьбу.

Господарі спортивного свята стрімко йшли до перемоги, але після конкурсу «Перетягування каната» рахунок між командами зрівнявся. За підсумками змагань перемогла дружба. Учасники змагань нагороджені грамотами та призами.

Підбиваючи результати, можна впевнено сказати, що подібні заходи до вподоби дітям та викликають жвавий інтерес до занять фізичною культурою і спортом, мотивують до здорового способу життя.

 За матеріалами Департаменту освіти і науки
Харківської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *