Днями Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей отримав золоту медаль у номінації  “Інновації закладів освіти в роботі з молоддю в позанавчальний час” Сьомої Міжнародної  виставки “Сучасні заклади освіти”. Тож колектив відзначив цю подію проведенням чергового яскравого позаурочного заходу для учнів Луганської області.

Так, на базі ліцею відбулася ювілейна Х регіональна інтелектуально-розважальна гра «Гуманітарна карусель». Участь у ній взяли команди шкіл Сєвєродонецька, зокрема обласної  школи-інтернату для дітей-сиріт, над якою шефствує ліцей;  Лисичанська, Рубіжного, серед яких і спеціалізована санаторна школа-інтернат; Сватівського району, селища Борівське та ін.

Кожній команді було запропоновано за маршрутним листом пройти конкурсні етапи:  «Комп’ютерні загадки», «Співаємо разом» (англійською мовою), «Народна майстерня» (виготовлення оберегів), «Знай, люби, пишайся» (з української лексики), «Літературний лабіринт», «Знайомі незнайомці» (з народних прислів’їв і приказок), «Усі прапори в гості будуть до нас» (знання прапорів і гербів європейських країн), «Права дитини в…  казках».

Уперше в рамках «Гуманітарної каруселі» стартувала онлайн-вікторина, що відразу отримала статус регіональної. ЇЇ переможців відзначали окремо.  За загальними ж підсумками перше місце посіла команда Сєвєродонецької школи № 17; друге розділили команди спеціалізованої санаторної школи-інтернат м. Рубіжне та Сєверодонецького багатопрофільного ліцею. На третьому – школи з Сєвєродонецька та Лисичанська. Всі вони нагороджені Почесними грамотами та подарунками. Такі нагороди чекали й переможців у особистому заліку.

Змагання прикрасив концерт вокального колективу ліцею з піснями українських та англійських авторів, а також творами учнів.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу