21 березня світова спільнота долучилася до акції «Lots of socks», приуроченої до Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна. Підтримати «сонячних діток» вирішили і студенти-волонтери соціально-психологічної служби Херсонського державного університету.

На знак солідарності мешканці різних країн надягають цього дня різнобарвні шкарпетки або використовують їх у незвичний спосіб, аби привернути увагу навколишніх і розповісти про акцію. Різнокольорові шкарпетки символізують додаткову хромосому. З їх допомогою активісти акцентують увагу на тому, що синдром Дауна – не хвороба, а генетична аномалія, пов’язана з наявністю в клітинах людини додаткової третьої хромосоми у 21-й парі.

с.діти1Відчути себе не такими, як усі, змогли і студенти-волонтери ХДУ. Одягнувши кольорові шкарпетки, вони танцювали, фотографувалися із «сонячними дітками», привертаючи увагу перехожих. Крім того, активісти влаштували в центрі міста флешмоб, створивши справжнє сонечко з промінчиками.

Студенти висловили сподівання, що вони хоч би на крок наблизилися до мети і змогли донести до людей своє гасло: відрізнятися – не означає бути гіршим! Адже «сонячними» людей із синдромом Дауна називають саме за їхню доброзичливість, відкритість і щирість.

Інформує прес-центр ХДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *