Нетрадиційне 1 вересня відбудеться у Харківському університеті радіоелектроніки - XNUREПершокурсники Харківського національного університету радіоелектроніки 1 вересня не вчитимуться. Замість увійти сісти за парти, першокурсники розгадуватимуть загадки.

Понад тисяча студентів першого курсу свій перший університетський день у ХНУРЕ запам’ятають надовго. Адже традиційну посвяту у студенти тут замінили неординарним квестом.

Квест – це гра, яку придумали у студентському сенаті за підтримки ректора університету. За жанром гравці квесту мають розв’язувати логічні задачки, аби дійти до фіналу.

Університетський квест «Розархівуй університет» має познайомити студентів один з одним та їхніми кураторами, а також продемонструвати можливості університету.

За спеціально підготовленим маршрутом учасники квесту будуть подорожувати університетом, знайомитися з його структурними підрозділами, історичними й просто популярними серед студентів місцями, розгадувати загадки, брати участь у конкурсах і просто весело проводити святковий день.

Команда (а командами будуть навчальні групи), яка швидше за всіх пройде маршрут і вдаліше впорається з конкурсами, буде нагороджена цінними призами від студентської профспілкової організації, IT-компаній та місцевого футбольного клубу.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *