У 2016 році вдруге в Україні відбудеться престижний Міжнародний студентський конкурс бізнес-кейсів СІМА Business Challenge. Засновником конкурсу є Королівський інститут управлінського обліку Великої Британії, СІМА (Chartered Institute of Management Accountants).

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» є глобальним партером СІМА та співорганізатором конкурсу СІМА в Україні.

Міжнародний студентський конкурс бізнес-кейсів СІМА Business Challenge проводиться з метою надати шанс майбутнім економістам отримати практичний досвід вирішення реальних задач у підприємницькому середовищі, поліпшити свої навички володіння англійською мовою, а також зробити вагомий внесок у свою подальшу кар’єру.

Конкурс СІМА 2016 Ukraine Business Challenge проводиться у кілька етапів (www.cimaglobal.com/ubc2016):

  • перший етапреєстрація студентських команд для участі в конкурсі до 31 березня 2016 р. за електронною поштою: gbcukraine@cimaglobal.com (у конкурсі можуть брати участь лише студенти бакалаврського рівня підготовки);
  • другий етапвідбірковий тур, що передбачає підготовку зареєстрованими студентськими командами аналітичного звіту англійською мовою за бізнес-кейсом до 29 квітня 2016 року;
  • третій етап – національний фінал, що відбудеться 13 червня 2016 року в КНЕУ ім. В.Гетьмана. На національному фіналі студентські команди українських ВНЗ, які здобудуть найвищі оцінки від експертів СІМА, презентуватимуть власні роботи перед суддями – впливовими вітчизняними та закордонними бізнес-лідерами, а також отримають цінні призи.

Інформує прес-служба МОНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *