У дитячих садках розпочато впровадження соціальної та фінансової грамотності  дітей дошкільного віку. Проте дошкільні навчальні заклади Вінниці вже мають досвід такої роботи понад 2 роки.

Пропонуємо вашій увазі відеоматеріали, надані департаментом освіти міста Вінниці, що містять практичні поради для педагогів і батьків  з питань соціальної та фінансової грамотності  дітей дошкільного віку.

 

 

Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки України та міжнародна фундація «Aflatoun International» (Нідерланди)  в листопаді 2015 року підписали меморандум  про співпрацю у сфері дошкільної освіти.

Читайте також: 1 квітня о 14:00 – онлайн-конференція “Як звільнити час учителя для самовдосконалення”

У лютому цього року МОН спільно з міжнародною фундацією «Aflatoun International», громадською організацією «Школа рівних можливостей» за підтримки Університету банківської справи вже провело інструктивно-методичну нараду з питань упровадження основ соціальної та фінансової освіти в дошкільних навчальних закладах, учасники якої вперше ознайомились з активними методами навчання, особливостями залучення батьків до навчально-виховного процесу, а також презентували пробні заняття на теми «Потреби і ресурси», «Зберігаємо, витрачаємо, ділимося», «Я і гроші» тощо.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *