23 березня 2016 року в приміщенні туристсько-екскурсійної бази «Юний турист» КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» відбувся семінар-практикум за напрямом національно-патріотичного виховання для керівників гуртків (роїв) козацько-лицарського виховання «Джура», ройових – учасників І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за темою: «Організація та проведення І (районного) та II (міського) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У заході взяли участь  більше 140 педагогів та учнів, які займаються національно-патріотичним вихованням у  навчальних  закладах м. Києва.

Перед учасниками семінару виступили: Стешук В.М. – директор КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання», Грива А.М. – головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України, Сергеєв О.М. – головний спеціаліст відділу позашкільної освіти  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Микола Бондар – отаман українського козацького війська.

Також були присутні представники громадської організації «Український легіон» .

Програмою семінару-практикуму були передбачені організаційна нарада  та практична робота груп в таких секціях, як:

Секція 1: «Організація козацької старшини Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та її роль у таборуванні»
Секція 2: «Побудова елементів впоряду у складі рою. Виконання обов’язкової програми та творче завдання конкурсу»
Секція 3: «Квест у закритих приміщеннях»
Секція 4: «Надання першої домедичної допомоги. Обробка рани та іммобілізація кінцівок при переломах різними способами та підручними засобами. Транспортування потерпілого на ношах та з допомогою «стільця».
Секція 5: «Теренова гра з елементами спортивного орієнтування за легендою карти»
За результатами семінару-практикуму було підбито підсумки та надані додаткові матеріали, що допоможуть педагогам у підготовці та проведенні І (районного) та II (міського) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Інформує департамент освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *