Для здобуття вищої освіти Україну обрали понад 62 тисячі іноземних студентів. 24 березня 2014 року в Міністерстві освіти і науки вперше було проведено конференцію для студентів-іноземців, які навчаються в українських ВНЗ у різних регіонах нашої держави.

У конференції взяли участь заступник начальника управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Любов Щітка, директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова. Захід зібрав більше 100 іноземних студентів.

Головною метою зустрічі було започаткування безпосереднього та неформального спілкування між іноземними студентами та представниками Міністерства освіти і науки України та Українського державного центру міжнародної освіти. Олена Шаповалова оголосила про конкурси для іноземних студентів, що запроваджує УДЦМО: 1) обрання онлайн «International Student Ambassador» – 22 представники іноземних студентів, по одному з кожної області, які могли б напряму взаємодіяти з центром міжнародної освіти і представляти інтереси іноземного студентства свого регіону, 2) запровадити «Alumni program» – програму для випускників українських вишів у вигляді щорічної конференції та онлайн-форуму на сайті Центру міжнародної освіти, 3) конкурс на найкраще відео, фото та есе про навчання в Україні серед іноземних студентів. Для переможців конкурсу буде організована зустріч з міністром освіти і науки України.

Під час конференції відбулася годинна сесія запитань і відповідей, де фахівці міністерства і УДЦМО надавали роз’яснення щодо шляхів вирішення найбільш важливих для іноземних студентів питань.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *