5 квітня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України відбудеться відкрите громадське обговорення проекту наказу «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання навчального i загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів».

До обговорення запрошуються педагогічні працівники, науковці, виробники та постачальники навчального обладнання, представники громадських організацій. В обговоренні візьме участь заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей, представники міністерства та Інституту модернізації змісту освіти.

Слід зазначити, що метою створення переліку є встановлення єдиних підходів і вимог до матеріально-технічного та науково-методичного оснащення кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів, що дасть змогу забезпечувати належний рівень надання освітніх послуг природничо-математичного напряму, а також недопущення постачання до загальноосвітніх навчальних закладів неякісних і застарілих засобів навчання та навчального обладнання.

Початок обговорення о 16:30.

Місце проведення: проспект Перемоги, 10; Міністерство освіти і науки України (зала колегії).

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу