Перебіг реалізації програми з розвитку життєвих навичок і психосоціальної допомоги дітям у східних та центральних областях України обговорили в Кризовому медіацентрі «Сіверський-Донець»  (м. Сєвєродонецьк Луганської області).

Зустріч, що відбулася 25 березня, організували представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Вони  представили цільову програму підтримки дітей та їхніх родин у Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Донецькій та Харківській областях України. Ця програма виконується  спільно з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» та Дитячим фондом«Здоров’я через освіту». 

У зустрічі взяли участь освітяни, журналісти, представники громадських організацій. Йшлося  про завдання та попередні результати впровадження програми в рамках ініціативи Європейського Союзу та ЮНІСЕФ «Діти миру». Про це розповіли керівник Програми захисту дітей представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні) Габріель Акімова,  заступник директора Департаменту, начальник управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації Тетяна Ткачова, провідний експерт проекту, психотерапевт Оксана Залеська, тренер проекту, практичний психолог Тетяна Обоянська, експерт проекту з координації у сфері психосоціальної підтримки Людмила Романенко.

Фахівці, громадськість Луганщини підтримали актуальну програму й визначилися щодо своєї участі в ній.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *