Нещодавно керівник Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука повідомив про перемовини з іноземними партнерами щодо можливості створення в Сєвєродонецьку університетського містечка. Цей кампус  потрібний   для Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, що зараз розміщується в новому адміністративному центрі області.

Більш конкретна розмова щодо таких планів відбулася цими днями в самому університеті. Йшлося про проект створення на Донбасі відкритого університету. Його  презентував генеральний директор представництва німецької фірми Intercon Ігор Спиридонов, який уже провів переговори з потенційними  інвесторами.

– Реалізація спільних планів, – вважає заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик, яка брала участь у зустрічі, –  дасть змогу створити університетське містечко на кшталт тих, що мають відомі університети світу.

Новобудова розрахована на  15 тисяч студентів і 5 тисяч викладачів. А поки що студенти та педагоги під час обговорення проекту внесли свої пропозиції щодо врахування в ньому місцевих умов.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *