24 – 25 березня на базі Херсонського державного університету розпочала свою роботу підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Романо-германські мови і літератури». 

У вітальному зверненні проректора з наукової роботи, голови галузевої конкурсної комісії Валентини Федяєвої до учасників конференції наголошувалося, що на розгляд конкурсного комітету надійшло 119 робіт, проте право взяти участь у підсумковому етапі вибороли 30 студентів із різних ВНЗ України. Валентина Леонідівна ознайомила гостей із Херсонським державним університетом, побажала учасникам плідної праці, наукових досягнень та ідей і нових приємних знайомств.

Згодом голова конкурсної комісії представила присутнім членів оргкомітету, галузевої конкурсної й апеляційної комісій, повідомила про організаційні моменти, вимоги і порядок проведення заходу.

Від імені факультету іноземної філології, що має за честь проводити цей конкурс у стінах ХДУ, до гостей звернулася заступник голови галузевої конкурсної комісії, завідувач кафедри англійської мови та методики її викладання, професор Ольга Заболотська: «Саме нам випала нагода три роки поспіль приймати учасників цього конкурсу, завдяки чому наукова діяльність в університеті й, зокрема, на нашому факультеті стала значно цікавішою і змістовнішою», – наголосила Ольга Олександрівна. Вона побажала гостям успіху, наснаги, терпіння та перемоги.

У вітальному слові декана факультету Сергія Омельчука йшлося про науковців ФІФ як частку наукового потенціалу університету. Приєдналися до поздоровлень голова профспілкового комітету студентів Олександра Писларь і голова СНТ факультету іноземної філології Ксенія Дудка.

У перший день перебування гостей нашого вишу в Херсоні на них чекала насичена розважальна програма: екскурсія містом, відвідування загальноуніверситетського конкурсу краси «Miss University – 2016» та вистави Херсонського академічного музично-драматичного театру ім.М.Куліша.

А 25 березня учасники конкурсу презентували свої наукові дослідження на секційних засіданнях: «Дискурс у міжкультурній комунікації», «Лінгвостилістичні засади дослідження художнього тексту», «Багатство мов», «Пріоритетні вектори літературознавчих досліджень».

Крім того, в межах заходу відбувся круглий стіл «Філологічні школи ХДУ: досягнення та перспективи». Таким чином, від провідних професорів Херсонського державного університету (Лариси Бєлєхової, Людмили Руденко, Світлани Солдатової, Ольги Заболотської) гості ХДУ мали змогу дізнатися про основні напрями розвитку наукових шкіл факультету іноземної філології.

Прес-центр ХДУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *