В Уманському національному університеті садівництва 23 березня з офіційним візитом перебували представники компанії «Microspore Spa», що працює в галузі наукових досліджень, зокрема в мікробіологічному напрямі, спираючись на мікробний інтелект як базис біотехнологічних рішень. 

Вступним словом захід розпочала ректор Уманського НУС Олена Непочатенко, представивши університет гостям – Леонардо Маннареллі, керівнику продажів компанії «Microspore Spа», й Олегу Яровому, генеральному директору ТОВ «Седна-Агро». Далі Леонардо Маннареллі розповів про свою компанію, її діяльність.

У компанії «Microspore» твердо переконані в тому, що розвиток і стійкі інновації можуть бути досягнуті шляхом стимулювання напрямів досліджень, які виникають у результаті обміну загальних цілей, зокрема університетів і приватних компаній, а також залучення молодих дослідників, чия роль в світі є доволі значною.

Гості ознайомилися з результатами наукової роботи лабораторій Уманського НУС. Італійських партнерів вразили масштабність досліджень і розвиток університету. Сторони обговорили напрями співробітництва на майбутнє.

Прес-центр Уманського НУС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *