В Україні розпочав свою роботу новий проект, що сприятиме підвищенню мобільності студентської молоді в рамках європейського і євроатлантичного простору – портал eepro.info. Цей інформаційний ресурс складається з освітньої і правової частин. Портал створено за сприяння Міністерства закордонних справ Естонської Республіки.

На думку координатора проектів Посольства Естонії в Україні Анастасії Михайлової, eepro.info надасть можливість користувачам отримати повну інформацію про освіту за кордоном, допоможе українським студентів дізнатися про Європу і світ.

«Портал дасть змогу абітурієнтам, студентам, науковцям значно зекономити свій час. Адже раніше, щоб знайти цікаву навчальну програму, молодій людині необхідно було передивитися з десяток сайтів, витратити декілька годин», – зазначив автор проекту, секретар групи міжпарламентських зв’язків між Україною та Естонією Михайло Колібабчук. Сьогодні знайти інформацію значно простіше, адже на сайті розміщено все про стипендії, гранти, конференції за кордоном. Портал також надає правову допомогу з основних питань, що стосуються прав і обов’язків української молоді як у межах України, так і за кордоном.

«Незабаром плануємо викласти на сайт контакти українських громад у різних країнах світу, аби в наших студентів була можливість безболісно адаптуватися в чужому середовищі – українська діаспора завжди допомагала і допомагає нашим громадянам у проблемних ситуаціях», – поділився планами автор проекту.

Радник міністра освіти і науки України Сергій Пархоменко зазначив, що українська держава зацікавлена, аби молодь отримувала європейську освіту, а після завершення поверталася до України та вкладала весь свій професійний хист у розбудову країни. «Євроінтеграція неможлива, якщо країною керують люди, які ніколи не були в країнах ЄС. У людини завжди має бути право вільного вибору – одна із засадничих цінностей вільного світу, країн ЄС і НАТО», – наголосив він.

Інформує прес-служба МОН України

3 коментар до “В Україні для студентів почав функціонувати портал про навчання у країнах ЄС і НАТО”
  1. Но там же ни одна ссылка не работает ! Есть только заставка титульной страницы, и все. Портал это же не просто оболочка, он же должен быть наполнен всей необходимой информацией, иначе кому нужен такой портал ?!

  2. Так розпочав роботу, що не працює…
    Error displaying the error page: Application Instantiation Error: Could not connect to MySQL.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *