У Запорізькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті «Джерело» з лютого цього року впроваджується проект «Школа енергії». Зі станом його реалізації ознайомилися керівник проекту Кіліан Шуберт та директор департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Тетяна Озерова під час зустрічі з учнівським і педагогічним колективом.  

Гості та господарі обговорили способи залучення активних учасників навчально-виховного процесу до впровадження енергоефективних заходів, розробили плани щодо поширення досвіду з енергозбереження не тільки в школі-інтернаті, а й загалом в області. «Через школу – до нової культури енергоспоживання» – такою була основна мета зустрічі.

Кіліан Шуберт також ознайомив  присутніх із діяльністю асоціації «Енергоефективні міста України» та поділився знаннями й практичними напрацюваннями в цьому напрямі.

Вихованці школи-інтернату запропонували цікаві ідеї до проекту та презентували соціальну рекламу «Our planet». Цю роботу вони створили  для міжнародного конкурсу відеороликів #DOMOREWITHLESS, спрямованого на екологічне виховання.

Зустріч завершилася побажаннями гостей успішного впровадження проекту «Школа енергії» в навчальному закладі.

Інформує прес-служба Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *