25-26 березня 2016 року в Київському університеті права НАН України відбувся ІІ науково-практичний семінар «Модель ООН: KULMUN-2016», приурочений до Міжнародного Дня Щастя ООН.

Під час відкриття засідання з вітальним словом державною й англійською мовами до присутніх звернувся ректор університету, професор Юрій Бошицький. У заході також взяв участь керівник Консульського відділу Посольства Угорщини в Україні пан Янош Коллар.

У науково-практичному семінарі взяли участь 120 представників шкіл, ліцеїв, гімназій та університетів України. Положенням цього заходу передбачена участь команди з 5-ти осіб. Учасники мали можливість розглядати вкрай важливі, на їхню думку, питання 20-ти країн світу, винесені на порядок денний Організації Об’єднаних Націй:

1. Захист прав біженців із територій військового конфлікту.

2. Відмова від застосування односторонніх екстериторіальних економічних заходів примусу як засобу надання політичного та економічного тиску.

3. Захист культурної спадщини в умовах збройного конфлікту.

4. Проблеми забруднення вод Світового океану.

5. Безпека дипломатичних місій у гарячих точках.

Протягом двох днів плідної праці делегації п’ятьох комітетів прийняли свої резолюції, які були представлені на закритті Генеральної Асамблеї ООН.

Учасники заходу отримали сертифікати про участь, а найактивніші – подарунки від КУП НАНУ та Інституту вивчення щастя.

За інформацією Київського університету права

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *