У Сєвєродонецьку протягом цього тижня проходить семінар-тренінг для педагогів шкіл і позашкільних закладів Луганщини на тему “Проектний менеджмент: практичні навички застосування на прикладах розробки проектів навчальних заходів із тематики толерантності та відбудови миру”. Ініціатор курсу – міський відділ освіти та його Центр дитячої та юнацької творчості. Організації навчання сприяла радник із питань примирення та соціальної єдності представництва ПРООН Ганна Борова.

Учасники семінару вже попрацювали над такими питаннями, як толерантність, подолання стереотипів. Педагоги розібралися з самоідентифікацією, з тим, як  багато соціальних ролей кожен виконує в житті. Це розширило  можливості для взаємного  розуміння, подолання конфліктних ситуацій і дискримінації.

А завдяки інтерактивним вправам учителі розвивали почуття емпатії та приязності до різноманітності. Це має неабияке значення для місцевої територіальної  громади, що прийняла велику кількість вимушених переселенців, серед яких чимало школярів.

Снимок

“На такому ґрунті розроблені проектні ідеї для розвитку взаєморозуміння та толерантності в місцевому середовищі”, – розповідає одна з тренерів,  експерт ГО “Агентства стійкого розвитку Луганського регіону” Наталія Датченко.  До речі, вона львів’янка, волонтер ініціативи “Перезавантаження Донбасу”. На додаток до навчальної програми Наталія Датченко презентувала відеопослання від школярів Львова до своїх однолітків у Сєвєродонецьку з закликом встановити дружні стосунки.
Тренінг охоплює також і заняття зі створення та проведення соціальних проектів.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *