Дмитро Табачник: Віват, Олімпійці! - img 0341Сьогодні в Міжнародному аеропорту «Київ Бориспіль» урочисто вітали Олімпійську збірну України, що повернулася з Ігор XXX Олімпіади в Лондоні.

Біля трапу літака спортсменів зустрічали віце-прем’єр-міністр України – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, голова Державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, голова Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Павло Костенко, народні депутати та інші.

Під час вітань у Залі офіційних делегацій аеропорту міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник звернувся до олімпійців та їхніх тренерів:  «Хочу привітати кожного з 245 членів вашої Олімпійської спортивної дружини, бо всі 245 – і хто здобув золоту медаль, і срібну, і бронзову, і хто представляв Україну – це гордість нашої держави, гордість народу. Ви – 245 разом з вашими тренерами – представляли всі 46,5 мільйонів громадян нашої держави. Ви – кращі з кращих. Я сподіваюся, що це лише блискучий етап на шляху до подальших звершень, до подальшої кар’єри. Кого засудили – ми разом з вами. Думаю, що у вас все одно будуть перемоги, і ви станете в ряд зі своїми колегами. Щире уклінне вітання тренерам, мамам, батькам, бабусям, які сьогодні прийшли вас привітати. Ви – наша гордість! Слава вам переможці, слава учасники! Україна вітає вас!».

Гучними оплесками та вигуками «Браво!» вітали українських олімпійців їхні близькі, представники засобів масової інформації та всі, хто прийшов зустріти спортсменів.

Також оригінальним сюрпризом – справжнім козацьким гопаком – привітали наших олімпійців представники фанатського руху.

Дякуємо спортсменам – членам Олімпійської збірної України – за гідний виступ на Іграх ХХХ Олімпіади.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Дмитро Табачник: Віват, Олімпійці! - img 1215

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *