Справжнє свято краси та грації, сили й винахідливості відбулось на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Уперше в історії університету в такому заході взяли участь студенти з особливими потребами Анна Хоменко та Ярослав Поляніцький. Вони змогли подолати ментальні та соціальні бар’єри, розкрити власний потенціал, показати свою внутрішню силу.

Раніше ці студенти навіть не уявляли, що зможуть узяти участь у конкурсі краси, не кажучи вже про перемогу! Вийти на сцену та заявити про себе на рівні з усіма конкурсантами Ані та Ярославу допомогла рішучість і велике бажання стати прикладом для тих, хто опускає руки.

 

Підсумки інтелектуально-розважального конкурсу були вражаючими й об’єктивними водночас: глядацька зала і журі одностайно визнали студентку Анну Хоменко переможцем у номінаціях «Глядацька симпатія» та «Краса ФСПО – 2016», а Ярослав Поляніцький удостоївся титулу «Сила ФСПО – 2016». Попри обмежені фізичні можливості, ці студенти найяскравіше заявили про себе при випробуванні винахідливості, інтелекту, вразили своїми талантами і харизмою. Відкидаючи будь-які стереотипи, Анна і Ярослав вибороли перемогу, довівши всім присутнім, що краса душі та сила духу – найголовніше в людині.

Центр культури і дозвілля “Гаудеамус” УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *