31 березня 2016 року під головуванням міністра освіти і науки України Сергія Квіта відбулось засідання колегії МОН України.

Під час засідання члени колегії розглянули питання щодо реформи системи державного фінансування вищої освіти, а також запровадження проекту «Хмарні сервіси в освіті», що дасть змогу підвищити цифрову грамотність вчителів у рамках неформальної освіти для дорослих.

Завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Національної академії педагогічних наук України Світлана Литвинова розповіла про впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у загальну  середню освіту. Вона повідомила, що сьогодні триває експериментальна робота над створенням єдиного освітнього простору.

Станом на 1 березня 2016 року в дослідно-експериментальній роботі щодо впровадження проекту «Хмарні сервіси в освіті» беруть участь 32 загальноосвітні навчальні заклади з Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Вінницької, Сумської, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської, Одеської, Черкаської, Херсонської, Київської областей та міста Києва. Було розроблено і затверджено програму факультативу для учнів 5-8 класів «Хмарні сервіси Office 365», навчальний посібник «Хмарні сервіси Office 365», методичні рекомендації «Проектування і використання хмарноорієнтованого навчального середовища ЗНЗ».

У процесі реалізації проекту було апробовано нові форми роботи з учнями, вчителями, батьками, роботу класного керівника, психолога, управління загальноосвітнім навчальним закладом. Сьогодні у проекті беруть участь 526 вчителів і 5 235 учнів. З використанням хмарних сервісів реалізовано 457 проектів, розміщено 22 390 текстових документів, 1 662 тести, 10 762 презентації.

Інформує прес-служба Міносвіти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *