Про активну участь педагогів дошкільної освіти з міста Рубіжне Луганської області в заходах, присвячених Року англійської мови, свідчив один із найбільш яскравих епізодів проведеного тут в останній день березня Аукціону педагогічних ідей. Його присвятили використанню інноваційних технологій у роботі з дітьми дошкільного віку.

Вихователь Наталія Калмикова разом зі своїми малюками показали перші успіхи в програмі “Граючись, навчаємось англійської”. За правилами аукціону лоту за  цією педагогічною технологією визначили одну з найбільших вартостей.
Особливо вирізнялися заняття за розвивальними технологіями.  Як їх застосовувати в оздоровчій роботі, показала Олена Бервено зі своїми маленькими “йогами”.  Результативність сучасних методів  раннього навчання читання продемонструвала вихователь  Надія Кунченко із завтрашніми першокласниками.
Рубіжанські вихователі активно використовують матеріали  Всеукраїнського онлайн-фестивалю Монтессорі, що розміщені на Освітньому порталі “Педагогічна преса”.  Ось і на аукціоні Олена Клопова довела важливість нових  різноманітних  дидактичних матеріалів з упровадження ідей Марії Монтессорі.  Це вихователька підтвердила на власній практиці.

Додатком до педагогічних розробок став  виступ малюків із групи раннього віку, якою керує Ніна Коробченко. Діти порадували всіх жартівливими вправами з кінетичним піском. Педагоги дійшли висновку, що такий матеріал варто ширше використовувати у всіх групах.
Обмін ідеями та досвідом у цікавій формі, їх суспільна оцінка сприятимуть подальшій творчій роботі.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *