Викладачі Львівського кооперативного коледжу економіки і права, за сприяння Ради директорів ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Львівської області та за підтримки Львівської обласної спілки споживчих товариств пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Технологічного коледжу ДВНЗ “Національний лісотехнічний університет України”. Курси проводились Центральним інститутом післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ “Університет менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України”.

У процесі  навчання викладачі коледжу ознайомились із такими цікавими темами, як “Управління змінами в освітніх організаціях”, “Психологічні умови управління конфліктами в освітніх організаціях”, “Поняття “кар’єра” та самоуправління кар’єрою”, “Технології тайм-менеджменту в професійній діяльності викладачів ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації” та інші.

За час навчання опрацювали такі модулі: Основні тенденції розвитку освіти  в умовах модернізації, нормативно-правове забезпечення функціонування ВНЗ, проблеми та забезпечення якості вищої освіти, психологічні особливості організації навчального процесу в ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації, оптимізація організації навчального процесу в  ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації шляхом застосування ІКТ.

Кожен слухач курсів підвищення кваліфікації написав випускну роботу, в якій показав результат самостійної науково-дослідницької діяльності, узагальнив, оновив і розширив свої теоретичні знання, вдосконалив практичні вміння з обраної теми, розробив й упровадив інноваційні педагогічні технології, набув дослідницьких навичок, обґрунтовував модель власної професійної діяльності та її результативність у навчально-виховному процесі. По завершенні курсів підвищення кваліфікації відбувся відкритий захист випускної роботи, на якому викладачі мали можливість поділитись досвідом і показати знання, отримані на курсах.

Захист випускових робіт урочисто відкрила заступник директора ЦІППО Лариса Оліфіра.
На ньому були присутні доценти Ольга Пащенко, Олена Нежинська, завідувач навчального відділу ЦІППО Наталія Гордієнко. В онлайн-режимі в комісії захисту випускових робіт працювали доценти Л. Кондратова,  В. Дивак, Н. Любченко та старший викладач Р. Козенко.
Комісія відзначила високий фаховий рівень слухачів курсів підвищення кваліфікації.

Після успішного захисту наукових доробок відбулось урочисте вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації викладачам, представниками Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ “Університет менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України”.
Лариса Оліфіра звернулась до слухачів із побажаннями здоров’я, творчих успіхів, наснаги в роботі та нових професійних здобутків.
Слухачі висловили вдячність організаторам виїзних курсів у м. Львові та щирі побажання Центральному інституту післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ “Університет менеджменту освіти НАПН України”.

Викладачі навчального закладу отримали практичні навички, що їх втілюватимуть  у своїй педагогічній діяльності, й отримали незабутні враження від спілкування з викладачами курсів підвищення кваліфікації.

Рада директорів ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Львівської області також висловлює вдячність Центральному інституту післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ “Університет менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України” за організацію курсів підвищення кваліфікації.

Михайло Голубка, викладач
Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *