Із 5 квітня по 8 квітня на базі Вінницького національного технічного університету відбуватиметься Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки (ВСОРТ-2016).

Метою олімпіади є підвищення якості підготовки фахівців із зазначеного напряму та стимулювання обдарованої студентської молоді до подальшого саморозвитку.

Олімпіада проводиться у формі індивідуального змагання шляхом розв’язку теоретичних завдань із п’яти фундаментальних дисциплін підготовки фахівців радіотехніки. Щорічно викладачі кафедри радіотехніки докладають значних зусиль для її організації та проведення, щоб було ще більш якісно та цікаво, ніж у попередні роки.

Тож у рамках проведення олімпіади цього року вперше проводитимуть семінар наукової школи докторів наук Осадчуків.

Удруге буде проведено дистанційну дослідницьку олімпіаду для молоді Вінниччини за радіотехнічним напрямом і вже традиційно заплановано проведення творчого конкурсу практичних розробок та виставки-конкурсу студентських радіоаматорських розробок, що сприятиме відзначенню кращих практиків серед радіотехнічної юні.

До оргкомітету надійшла 51 анкета учасників із 15 вищих навчальних закладів України, переможців університетських змагань.

За перебігом подій можна спостерігати на сайті ВСОРТ.

За інформацією прес-центру ВНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *