Протягом трьох днів студентки Запорізького національного університету мали можливість відчути себе справжніми акторами. Організація Alliance Fran?aise м. Одеси надала можливість юним талантам стати учасниками фестивалю франкомовних театрів. Ця подія проходила в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова з 24 по 26 березня за підтримки посольства Франції в Україні.

Студентки факультету іноземної філології Уляна Пильненька, Анна Троіцька, Світлана Ретунська, Тетяна Фанагей, Єлизавета Анпілогова та Маргарита Сєрікова відстоювали честь Запорізького національного університету. Треба зазначити, що Запоріжжя вперше брало участь у подібному заході, який проводиться в Україні вже в 12-й раз.

За словами дівчат, це був величезний досвід. На них чекали три дні нескінченного акторського мистецтва, театральних тренінгів, репетицій і, звісно, дуже теплий прийом від одеських організаторів. Але, попри переживання і хвилювання, вистава студентів Запорізького національного університету мала успіх.

Нагадаємо, що вистава, яку представила на розсуд вимогливого журі та глядачів наша трупа, складалася з багатьох епізодів, взятих із творів різних авторів – від класичних текстів Жоржа Фейдо, п’єс театру де Бувар до сучасних скетчів П’єра Барійе та Жана-П’єра Греді. Її особливістю є те, що акторки взаємодіють із глядачами, а вистава насичена жартами та сатирою.

Виставу студентки ЗНУ підготували під керівництвом викладача з Франції Клеманс  Лангле, яка проходить стажування на кафедрі романської філології і перекладу факультету іноземної філології Запорізького національного університету в рамках багаторічної угоди між ЗНУ та університетом Дю Мен (Франція).

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *