У школах Мостиського району, що на Львівщині, представники Львівського кооперативного коледжу економіки і права року провели профорієнтаційну роботу. Правильно обрати майбутню професію допомагали учням 9 та 11 класів директор коледжу Н. Зубко, заступник із виховної роботи І. Бішко та відповідальний секретар приймальної комісії І. Клачко.

Школярів більш детально проінформували, за якими напрямами підготовки фахівців здійснює набір студентів за денною та заочною формами навчання Львівський кооперативний коледж економіки і права. Велику увагу приділили й виховному процесу в навчальному закладі.

Випускники, які оберуть коледж для подальшої освіти, матимуть змогу відвідувати екскурсії, літературні вечори, творчі зустрічі з цікавими людьми – викладачами, випускниками, науковцями тощо. Крім того, у Львівському кооперативному коледжі економіки і права організовують патріотичні-концерти, рольові ігри, диспути,  науково-практичні студентські конференції, лекції з питань організації навчальної та наукової роботи студентів; консультації: юридичні, психологічні, медичні тощо.

Для розвитку різних здібностей і талантів студентів у навчальному закладі працюють гуртки, клуби за інтересами, студії, відбуваються вечори відпочинку, літературні зустрічі, українські вечорниці, спортивні ігри та змагання, огляди художньої самодіяльності і фестивалі.

Члени студентського самоврядування та гуртки художньої самодіяльності проводять  різні заходи, зокрема й відкриті виховні години з духовними наставниками як у навчальному закладі, так і в гуртожитках.

Студентів коледжу забезпечують гуртожитком. Випускникам надається право продовження навчання у ВНЗ Львова та України за профілем здобутої спеціальності за скороченим терміном. Молодь не лише здобуває робітничі професії, а й проходить навчання для отримання посвідчення водія.

Учителі та учні ставили запитання про особливості цьогорічної вступної компанії, перелік документів для вступу й отримали вичерпні відповіді від представників навчального закладу, також їх запросили відвідати коледж.

Усі присутні мали змогу переглянути презентацію про навчальний заклад і його традиції, матеріально-технічну базу коледжу, зокрема навчальні аудиторії та лабораторії, майстерні, студентські гуртожитки, їдальню, отримали рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру. Тож є надія, що ця інформація допоможе кожному школяру зробити правильний вибір.

Михайло Голубка, викладач
Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *