31 березня 2016 року студенти ЖДУ імені Івана Франка вже вдруге зібралися у актовій залі університету, щоб подивитися КВК на Кубок ректора і в такий спосіб зібрати гроші на лікування онкохворої студентки-другокурсниці соціально-психологічного факультету університету Мар’яни Масловської, якій лікарі поставили невтішний діагноз: дифузна мезотеліома плеври, інтоксикація, анемія.

За перемогу боролися сильні та цікаві команди інститутів та факультетів ЖДУ імені Івана Франка: «Оба-на» (Інститут педагогіки), «Прайм» (факультет фізичного виховання та спорту), а також збірна ЖНАУ «Житомирський стандарт».

Переможця визначало високоповажне та компетентне журі у складі проректора з виховної та навчально-методичної роботи ЖДУ Андрія Шевчука, доцента кафедри музики і хореографії з методиками викладання Наталії Бовсунівської, неодноразового чемпіона Житомирської Ліги КВК, учасника легендарної команди КВК «Алла Кудлай», випускника історичного факультету ЖДУ Івана Кухарчука, голови Житомирської міської організації КВК, неодноразового переможця ліги АКУ, шоумена, лідера команди «CD» Вадима Новицького.

Ведучими гумористичного батлу були випускники ЖДУ імені Івана Франка, переможці телепрограми «Розсміши коміка»: неодноразовий чемпіон Житомирської Ліги КВК, учасник легендарної команди КВК «Алла Кудлай», випускник ННІ педагогіки Олексій Гайдучик та шоумен, актор знаменитих команд КВК «Штукатурка», «Свои нюансы», випускник Інституту філології та журналістики Раміль Янгулов.

Протягом двох годин команди дивували глядачів влучними жартами, веселими мініатюрами та гострим гумором у трьох традиційних конкурсах: «Фрістайл», «Розминка», «Біатлон».

Хлопці та дівчата вели гру на високому рівні, зал реагував на жарти дружним реготом і оплесками. А також тепло вітав учасників, які дарували ульотний драйв і завзятий гумор. Загалом Кубок ректора видався контрастним і різноманітним: «хлопці з Олєвска», Ромео і Джульєтта на спортивний лад, дилема, про що фільм «50 відтінків сінного» та кому віддати Оскар – фільму «50 відтінків сінного» чи «300 зарічанців».

За підсумками гумористичного поєдинку перемогу здобула команда факультету фізичного виховання та спорту ЖДУ імені Івана Франка «Прайм».

Під час проведення КВК на Кубок ректора ЖДУ імені Івана Франка було зібрано 2 363 гривні.

«КВК на Кубок ректора – це можливість студентам показати, якими вони є кмітливими, винахідливими та смішними. Крім того, це не лише спосіб реалізувати себе, а й долучитися до волонтерства. Адже цей захід виконав волонтерську функцію: отримані гроші з гумористичного поєдинку будуть перераховані на лікування студентки 26-ї групи соціально-психологічного факультету Мар’яни Масловської», – розповів ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

1_12

Інформує прес-служба ЖДУ імені Івана Франка

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *