40 % учнів російських вишів позитивно поставилися до ідеї проведення тестів на наркотики в навчальному закладі. Такі дані соціологічного опитування, проведеного порталом Career.ru серед 2 354 студентів.

30 % студентів, які раніше брали участь у таких тестуваннях, також виступили «ЗА» проведення перевірок у ВНЗ. Основною причиною, чому студенти вважають правильним введення тестів на наркотики, є безпека навчання. 49 % опитаних вважають, що наркомани сприяють поширенню залежності серед свого оточення. На думку кожного третього опитаного, наркозалежні молоді люди не зможуть нормально навчатися, а значить, їм не місце у ВНЗ. 19 % респондентів бояться перебувати в одному приміщенні з тими, хто вживає наркотики, оскільки від них можна чекати чого завгодно.

Проти введення обов’язкового тестування виступили 9 % опитаних. Більше половини з них (56 %) вважають, що така практика є втручанням в особисте життя. А на думку 40 % з них, наркомани мають право навчатися нарівні з іншими студентами. Частина опитаних вважає, що в наш час багато молодих людей пробують наркотики, і в цьому немає нічого дивного.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.