Щоб про ваш заклад чи установу знала вся Україна –
розмістіть новини на Освітньому порталі “Педагогічна преса”!

Так ваші колеги, батьки та діти – вихованці, школярі, абітурієнти, студенти – дізнаються про найкращі педагогічні, наукові та виховні досягнення вашого колективу.

А оскільки наші публікації, які поширюють Ukr.net, МЕТА, Новини Google та інші, читають у всіх регіонах  України, то ви матимете змогу підвищити свій рейтинг та витримати конкуренцію, зокрема під час вступної кампанії.

Крім того, що ми маємо більш як 7 мільйонів відвідувачів за рік,  понад 350 тисяч посилань на сторінки нашого порталу в інтернеті та більше ніж 130 тисяч користувачів у базі електронної розсилки, нашу стрічку новин (RSS) уже транслює чимало навчальних закладів. Тож не втрачайте нагоди поділитися з ними своїми напрацюваннями.

Для всіх державних установ і закладів галузі публікація новин на Освітньому порталі “Педагогічна преса” – безкоштовна, за винятком статей рекламного характеру.

Освіта дошкільна, позашкільна, шкільна та вища, наука, виховання, спорт, культура, здоров’я, міжнародна співпраця – теми, що цікавлять наших читачів.

Щоб новини від вашого закладу з’явились на нашому сайті, надішліть листа на адресу: news@pedpresa.com.ua

У темі листа зазначте: “Новини від (назва закладу/установи)”. У тілі листа напишіть ПІБ та номер телефону контактної особи. Тексти та ілюстрації для публікацій надсилайте вкладеними файлами.

А щоб отримувати всі новини від Освітнього порталу “Педагогічна преса”, достатньо буде розмістити нашу стрічку новин (RSS) на сайті вашого закладу чи установи.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *