5 квітня в парковій зоні Херсонського державного університету відбулася соціально-екологічна акція «Ця земля — твоя і моя». Саме завдяки цьому на прилеглій території нашого навчального закладу з’явилося понад 100 зелених насаджень. 

Ініціювали захід студентський парламент, старостат та первинна профспілкова організація студентів, а безпосередню підтримку нашим студентам надав ректор ХДУ Василь Стратонов. Відкриваючи захід, очільник вишу подякував усім, хто долучився до акції. «Тільки своїми руками ми можемо зробити цей світ кращим! І я сподіваюся, що сьогодні ми започаткуємо нову традицію», – наголосив Василь Миколайович.

Долучився до заходу й перший заступник голови Комітету з питань науки і освіти, професор ХДУ Олександр Співаковський. Виступаючи перед студентством, він висловив сподівання, що завдяки спільним зусиллям Херсонський державний університет стане найкращим вишем, що створює велике середовище для капіталізації студентів.

У свою чергу, голова профкому студентів Олександра Пислар і голова студпарламенту ХДУ Михайло Чернов звернулися до присутніх із натхненними словами про те, що внесок кожного у цю надважливу справу – безцінний, адже втілення у життя таких ініціатив йде на користь усій нашій планеті. А цьогорічні випускники Олексій Шаталов і Людмила Лук’янова запевнили, що студентські роки – найяскравіші у їхньому житті. І саме завдяки цій акції вони мають змогу лишити по собі пам’ять у рідному виші.

Уже сьогодні дружна родина Херсонського державного університету піклується про майбутні покоління студентів. Адже саме їм випаде нагода побачити, як цьогорічні саджанці через 5 – 10 років буятимуть зеленню навколо нашого навчального закладу.

Прес-центр ХДУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *