5 квітня в ЖДУ імені Івана Франка відбувся масовий пробіг, присвячений відкриттю VІ Спартакіади франківців – викладачів і співробітників Житомирського державного університету імені Івана Франка, – Всесвітньому Дню здоров’я та в рамках святкування 160-ї річниці від дня народження І.Я.Франка.

Організатором пробігу став факультет фізичного виховання та спорту ЖДУ імені Івана Франка.  До пробігу активно долучилися студенти всіх інститутів і факультетів, викладачі та співробітники структурних  підрозділів університету, а також студенти та викладачі Коростишівського педагогічного коледжу ім.І.Франка.

«В університеті дуже важливо підтримувати ритм здоров’я, адже він надає сил для будь-якої успішної діяльності. Весь колектив ЖДУ імені Івана Франка якнайкраще підтверджує цей факт, поєднуючи як наукові, так і спортивні досягнення та перемоги. Ми маємо всі підстави пишатися рівнем підготовки спортсменів у нашому університеті, що неодноразово приносив ЖДУ найвищі результати в різноманітних змаганнях. Сьогоднішній масовий пробіг – це один із заходів VІ Спартакіади франківців. Мета акції – пропаганда здорового способу життя та патріотичне виховання молоді. Пробіг є першим, проте маємо намір зробити його щорічним», – коментує захід ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Вулицями міста пробігли майже 500 прихильників здорового способу життя, які завдяки продуманій дистанції змогли продемонструвати свої спортивні навички й отримати задоволення від участі.  Маршрут пробігу пролягав вулицями Велика Бердичівська – В’ячеслава Чорновола – Пушкінська – Шевченка – Велика Бердичівська до центрального корпусу ЖДУ імені Івана Франка.

Очолювали колону ректор ЖДУ Петро Саух і знані спортсмени – викладачі та студенти університету.

Біля центрального корпусу вишу учасники пробігу успішно фінішували під аплодисменти глядачів та вболівальників. Організатори не мали на меті визначення переможців, тож всі бігуни були переможцями.

 Прес-центру ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *