8 квітня 2016 року в спортивному комплексі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» пройде XI щорічний Ярмарок робочих місць «Політех-2016». Урочисте відкриття об 11.00.

Ярмарок – традиційний захід, на якому представники провідних українських і міжнародних компаній презентують свої вакансії та знайомляться з випускниками Харківського політеху.

Мета роботодавців – пошук талановитих студентів і запрошення їх на стажування. Також, за попередньою домовленістю з організаторами Ярмарку, компанії зможуть провести тренінги та презентації для студентів.

Ярмарок робочих місць «Політех-2016» збере під одним дахом понад 70 компаній-роботодавців, серед яких будуть великі виробничі підприємства, заводи, IT-компанії і банки. Також будуть представлені організації, які потребують фахівців різного профілю – перекладачів, менеджерів із продажу, консультантів.

Студенти зможуть ознайомитися з більш ніж 200 вакансіями, а також із пропозиціями компаній про стажування і проходження практики з подальшим працевлаштуванням.

Центр кар’єри НТУ «ХПІ»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *