7 – 8 квітня Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України та за підтримки Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, ЕАСЕА (м. Брюссель, Бельгія), Представництва ЄС в Україні та Національних експертів з реформування вищої освіти проводить семінар «Розвиток національної системи забезпечення якості в Україні відповідно до Болонського процесу: внутрішні системи забезпечення якості та Національне агентство із забезпечення якості» (Development of the National Quality Assurance System in Ukraine in line with Bologna Process: University QA internal systems and QA Agency). 

Онлайн-трансляцію здійснюватиме Освітній портал “Педагогічна преса”.

 

Цільова аудиторія: Національна команда експертів із реформування вищої освіти; представники Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти, Акредитаційної комісії Україні (АКУ), асоціацій роботодавців, Національної академії педагогічних наук України; експерти з QA; дослідники, науковці та студенти.

Програма заходу

Місце проведення: м. Київ, вул. Металістів, 5А, зал засідань, Акредитаційна Комісія України, МОН України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Онлайн! 7 квітня о 10:00 – семінар “Розвиток національної системи забезпечення якості в Україні відповідно до Болонського процесу””

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *