Протягом двох місяців студенти Чорноморського державного університету ім. Петра Могили та школярі Миколаївської області розробляли бізнес-проекти. Ділову гру «Business Opportunities» факультет економічних наук організував вдруге.

Її мета – створення умов для співробітництва школярів, студентів, викладачів і представників бізнесу. За словами організаторів, бізнес-гра формує у школярів і студентів почуття відповідальності та мотивацію, а елемент конкуренції сприяє розвитку навичок роботи в колективі та встановленню співробітництва.

Шкільні та студентські команди консультували різні групи експертів. Першу – студенти старших курсів і викладачі університету, другу – директори підприємств Миколаєва.

Гра відбувалася в кілька етапів: реєстрації, розробки проекту та його презентації, представлення бізнес-ідеї перед журі. У фіналі між собою змагалися п’ять шкільних і п’ять студентських команд.

chdu-biznes-gra-2

Серед шкільних ідей, представлених у фіналі, створення сміттєпереробного підприємства, виробництво екологічного одноразового посуду, відкриття школи творчості для дітей з особливими потребами тощо.

Студентський фінал відбувся у День кар’єри ЧДУ ім. Петра Могили, 5 квітня. Організатор ділової гри керівник центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та працевлаштування ЧДУ ім. Петра Могили Ганна Демірполат зазначила: «Члени журі, тобто підприємці Миколаєва, зізналися, що більшість ідей, представлених у грі є перспективними бізнес-проектами. Серед журі були й такі бізнесмени, які готові профінансувати їх реалізацію».

За головний приз змагалися ідеї створення дитячого міста, випікання хліба, благоустрою пляжу, а також арт-переробки сміття. А перемогу та грошовий приз здобула команда факультету комп’ютерних наук, що розробила проект мобільного додатку туристичного Миколаєва.

За інформацією ЧДУ ім. Петра Могили

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *