Навчальні заклади готові  до 2012 – 2013 навчального року. Про це розповів сьогодні на брифінгу в Будинку Уряду міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник. «За тими позиціями, яким уряд приділив найбільшу увагу, ми загалом можемо констатувати, що практично всі навчальні заклади почнуть роботу 1 вересня без затримок», – зазначив міністр.

За його словами, вперше за багато років чітко за графіком – 15 серпня, тобто за 2 тижні до початку занять,  завершено друк і доставку 4,5 млн підручників для першого класу.

«Ми довезли вже до обласних і районних управлінь, і сьогодні залишок у районних управліннях зі 4,5 млн становить 111 тис. примірників. Тобто це буде виконано до кінця тижня», – повідомив Дмитро Табачник.

Також міністр додав, що близько 80 % з майже 2 млн підручників для 11 класу теж уже додруковано і розвезено. Ця робота буде завершена до 21 серпня, запевнив Дмитро Табачник.

Окрім того, міністр зазначив: «Рекордно працює програма «Шкільний автобус». Майже тисячу машин до 1 вересня буде направлено до сільських шкіл. Це більше, ніж за всі попередні 9 років».

Дмитро Табачник наголосив, що уряд поставив завдання місцевим і центральним органам виконавчої влади усунути недоліки, щоб навчальні  заклади були повністю готові до 1 вересня.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *