6 квітня 2016 року Житомирський державний університет імені Івана Франка відвідав ректор Університету Мішкольца (Угорська республіка) професор Андрас Торма. Мета його приїзду –  зустріч із ректором ЖДУ імені Івана Франка Петром Саухом, ознайомлення з проведенням навчально-наукової діяльності університету, переговори щодо можливої співпраці обох університетів у сфері навчання та наукової діяльності.

Під час зустрічі ректори Петро Саух та Андрас Торма обговорювали текст типової угоди про співпрацю між ЖДУ імені Івана Франка та Університетом Мішкольца, а також напрями співпраці.

«Нова угода – це продовження нашого курсу на розвиток партнерських стосунків з авторитетними іноземними навчальними закладами. Ці зусилля спрямовані на більш глибоку і тісну інтеграцію ЖДУ імені Івана Франка в міжнародну університетську спільноту nf підвищення його авторитету в світі», – коментує ректор Петро Саух.

Нагадаємо, що Університет Мішкольца є найбільшим університетом північної Угорщини і науковим центром важливого значення не лише на регіональному, а й на національному рівнях. Університет Мішкольца заснував Карл ІІІ у м. Банська Щавниця (Словаччина) як школу гірничої справи та металургії, що стала першим закладом вищої освіти у світі з підготовки спеціалістів у цих галузях (Фрайберг – 1765, Берлін – 1770, Санкт-Петербург – 1773).

Сьогодні Університет Мішкольца налічує вісім структурних підрозділів: факультет геології та інженерії; факультет матеріалознавства та металургійної інженерії; факультет машинобудування та наукової інформатики; юридичний факультет; факультет економіки; факультет мистецтв; факультет охорони здоров’я та інститут музики імені Б?ла Барт?ка.

Прес-центру ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *