Британська пара, Едріан і Джилліан Бейфорд з графства Саффолк, зірвала рекордний джекпот 190 млн євро загальноєвропейської лотереї “Євромільйони”. До цього подружжя за їхніми словами ледве зводило кінці з кінцями. Ще тиждень тому майбутні мультимільйонери ламали голову над тим, де їм взяти гроші, щоб “протриматися” до кінця місяця.

41-річний Едріан володіє музичним магазинчиком, а 40-річна Джилліан – медсестра в дитячому садку. “Ми купили цей лотерейний квиток, оскільки нам потрібні були гроші, – сказали вони. – Поточний місяць, зізнатися, видався для нас особливо важким. Нам довелося сутужно”.

Незважаючи на гігантський виграш, на який можна придбати чотири тонни золота або один аеробус А350-800, британці не збираються змінювати свій скромний спосіб життя. Глава сім’ї зізнався, що збирається здійснити невелику подорож у Скелясті гори до Канади, а його дружина давно хотіла придбати спортивну машину. Щодо їх двох дітей, то вони мріяли побувати в “Діснейленді”.

Пара має намір витратити частину грошей на те, щоб віддячити своїх батьків і друзів, які допомагали їм у перші роки після весілля.

За словами Джилліан, мати 190 млн євро на банківському рахунку “трохи страшно, але водночас дуже хвилююче”.

“Ми поділимося цими грошима з нашими друзями і близькими, з усіма, хто нас підтримував, – сказала переможниця лотереї. – Я хочу, щоб усі були щасливі, а то багато хто з наших знайомих зробили кислу міну”.

Крім того, пара збирається передати частину виграшу в фонди допомоги дітям. Британці не планують витрачати гроші на якісь екстравагантні покупки або вчинки.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.