Британська пара, Едріан і Джилліан Бейфорд з графства Саффолк, зірвала рекордний джекпот 190 млн євро загальноєвропейської лотереї “Євромільйони”. До цього подружжя за їхніми словами ледве зводило кінці з кінцями. Ще тиждень тому майбутні мультимільйонери ламали голову над тим, де їм взяти гроші, щоб “протриматися” до кінця місяця.

41-річний Едріан володіє музичним магазинчиком, а 40-річна Джилліан – медсестра в дитячому садку. “Ми купили цей лотерейний квиток, оскільки нам потрібні були гроші, – сказали вони. – Поточний місяць, зізнатися, видався для нас особливо важким. Нам довелося сутужно”.

Незважаючи на гігантський виграш, на який можна придбати чотири тонни золота або один аеробус А350-800, британці не збираються змінювати свій скромний спосіб життя. Глава сім’ї зізнався, що збирається здійснити невелику подорож у Скелясті гори до Канади, а його дружина давно хотіла придбати спортивну машину. Щодо їх двох дітей, то вони мріяли побувати в “Діснейленді”.

Пара має намір витратити частину грошей на те, щоб віддячити своїх батьків і друзів, які допомагали їм у перші роки після весілля.

За словами Джилліан, мати 190 млн євро на банківському рахунку “трохи страшно, але водночас дуже хвилююче”.

“Ми поділимося цими грошима з нашими друзями і близькими, з усіма, хто нас підтримував, – сказала переможниця лотереї. – Я хочу, щоб усі були щасливі, а то багато хто з наших знайомих зробили кислу міну”.

Крім того, пара збирається передати частину виграшу в фонди допомоги дітям. Британці не планують витрачати гроші на якісь екстравагантні покупки або вчинки.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Зірвано джекпот 190 млн євро! Тепер британське подружжя може купити 4 тонни золота”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *