У рамках програми ЄС Еразмус+ (КА1 – навчальна кредитна мобільність) студенти Сумського державного університету розпочали навчання в Університеті м. Фоджа (Італія).

Студентки навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ім. О. Балацького Єлизавета Чудеса, Тетяна Якушко, Ольга Самофалова й Анастасія Нєшева, а також студентки навчально-наукового інституту права Валерія Дубова і Юлія Рагуліна протягом весняного семестру вивчатимуть профільні дисципліни в галузях економіки та правознавства і відвідуватимуть курси італійської мови з метою кращої адаптації, ознайомлення з культурою та життям Італії.

3

СумДУ є активним учасником грантової програми ЄС Еразмус+, зокрема проектів, що підтримують розвиток навчальної мобільності, інновацій та обмін кращими практиками у галузі вищої освіти, активізацію євроінтеграційного дискурсу, залучення вищих навчальних закладів до дослідження євроінтеграційних процесів і поширення ідей Об’єднаної Європи. Тільки в межах проектів із кредитної мобільності, до яких СумДУ долучився минулого року, передбачена мобільність близько 40 представників університету до вищих навчальних закладів Польщі, Італії, Франції, Румунії, Великої Британії і Греції.

Учасниця програми Еразмус+ Юлія Рагуліна говорить: «Я вдячна СумДУ за можливість навчання в університеті Фоджа. Це чудова можливість покращити рівень володіння англійською мовою та порівняти український навчальний процес із європейським. Крім того, це змога познайомитися зі студентами інших країн та побачити надзвичайно красиві місця».

Студентки також зазначають, що навчання в Університеті м. Фоджа цікаве та захопливе, а спосіб викладання суттєво відрізняється від вітчизняного. Окрім навчання, в університеті відбуваються різноманітні культурно-масові заходи, що сприяють адаптації іноземних студентів, зокрема зустрічі з місцевою молоддю та залучення до благодійних проектів.

Мобільність у рамках грантового проекту СумДУ й Університету м. Фоджа продовжується. І вже цього семестру аспірант кафедри МУІД протягом двох місяців працюватиме над своєю дисертацією в італійському вищому навчальному закладі. А наприкінці квітня викладач медичного інституту СумДУ прочитає лекції для студентів-медиків Університету м. Фоджа.

Інформує прес-служба СумДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *