Обласний бізнес-клуб “Європейський вибір”, що діє в місті Сєвєродонецьку на Луганщині, став місцем проведення багатьох освітніх програм. Зараз тут відкрився дискусійний клуб «ЄС: вибір української молоді». Він організований у рамках проекту Представництва ЄС в Україні.

Тема засідання, до якого нині готуються, – «Освіта в Європейському Союзі: ключові тенденції і виклики для молоді міста Сєвєродонецька». Головним спікером заходу, що відбудеться 13 квітня, стане керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Юргіс Вілчінскас.

Представники педагогічної, студентської громадськості,  депутати міської ради, журналісти, учасники АТО, тимчасово переселені особи вже готують свої матеріали та запитання для обговорення в дискусійному клубі.

До цієї роботи залучені й земляки, які навчаються в європейських вишах, як, наприклад, і Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, беруть участь у спільних з ними програмах.

– У цьому зацікавлені й ми як підприємці, – наголошує голова бізнес-клубу та міської громадської ради Юрій Ященко. – Для реформування вітчизняної економіки дуже потрібні молоді  люди, які добре розуміють, як такі проблеми вирішуються в Європейському Союзі, володіють відповідними знаннями.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *