Учні столичної школи № 9 Оболонського району Берінська Катерина та Бутенко Євген, які представляли нашу країну на Міжнародному конкурсі юних науковців «BYSCC-2016» в Китаї, стали переможцями та срібними медалістами міжнародного конкурсу «Beijing Youth Science Creation Competition (BYSCC)»!!!  

«Beijing Youth Science Creation Competition (BYSCC)» – це не просто науково-технічний конкурс, який щорічно проводиться в Пекіні за підтримки Пекінської Асоціації Наук і Технологій (Beijing Association For Science And Technology), це унікальна освітня подія міжнародного масштабу, участь у якій брала молодь із більш ніж 20 країн світу, серед яких і Україна.

Що ж означала для учнів міста Києва  подорож до країни Піднебесної? Адже, окрім тріумфального повернення на Батьківщину з почесним другим місцем і спеціальною нагородою «За наукову інновацію» за свою роботу «Assessment of the Method for Visualization and Determination of the Proliferation of K562 Cell Line by Means of Fluorescent Carbon Nanodots», Бутенко Євген та Берінська Катерина, повернулися з багажем незабутніх вражень і спогадів. Це була змога не тільки ближче ознайомитися з величною культурою Сходу, а також безцінна можливість поспілкуватися з юними колегами з багатьох країн світу, встановити теплі дружні зв’язки з молоддю із Америки, Південної Африки, Італії, Данії, Чехії, Австралії, Ізраїлю та Малазії.  До того ж, наукову роботу, виконану нашими учнями, високо оцінили фахівці міжнародного класу.

«BYSCC 2016» – це неймовірний досвід, вартий наполегливості та праці, крок у майбутнє для кожного натхненного молодого розуму, що мріє реалізувати свій потенціал і зробити власний внесок у розвиток наукового прогресу.

Практична частина науково-дослідницьких робіт учнів нашої школи були виконана на базі лабораторії нанобіотехнологій Інституту біохімії ім. О. В. Палладіна під керівництвом кандидата біологічних наук,  керівника гуртка біохімії Палацу дітей та юнацтва, Назаренка Володимира Івановича, який очолював українську делегацію в Китаї.

Інформує департамент освіти і науки КМДА