У США з’явилася нова традиція — святкування розлучень. Вона зародилася в Нью-Йорку і тепер поширюється в інших містах країни. Ті, хто розірвав шлюб, відзначають розлучення шампанським. Вони влаштовують бурхливі вечірки в найфешенебельніших нічних клубах і ресторанах, веселі заміські пікніки для десятків і навіть сотень гостей. Запрошені підносять винуватцям урочистостей подарунки. Організація таких святкувань коштує так само, як і пишні весілля.

Деякі нью-йоркські бізнесмени  непогано зароблять на розлученнях. Майже в будь-якому кафе мегаполісу можна замовити торт-привітання для тих, хто отримав свободу від шлюбних уз. Ювелірні магазини ввели в асортимент дамські та чоловічі кільця-печатки, центральним елементом яких є гравіювання розбитих сердець або напис типу “Хай живе розкріпачення!”

У Нью-Йорку діє декілька фірм, що спеціалізується на організації святкувань розлучень. “Це така сама важлива для людини подія, як весілля, одержання диплома про вищу освіту або день народження”, – стверджує Еліс Преслі з компанії “Етап життя”. Постійним клієнтам, а таких, як зізналася Еліс, у її фірми чимало, надаються знижки.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *