14 серпня в Національному комплексі «Експоцентр України» відкрито загальнодержавну виставкову акцію «Барвиста Україна» та Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року». Метою щорічного виставкового проекту є демонстрація досягнень країни в галузях економіки, соціальній та культурній сферах.

Організаторами є міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації.

Досягнення в галузі освіти і науки з реалізації державної політики у молодіжній та фізкультурно-оздоровчій сфері представлено в розділі МОНмолодьспорту. На експозиції  – творчі доробки талановитої молоді, зокрема Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді «Юннати України», Вищого професійного училища Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Цьогоріч на виставці демонструються підручники та посібники для учнів загальноосвітніх, професійно-технічних і студентів ВНЗ. Окремо – підручники для учнів 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

До початку нового навчального року всі загальноосвітні навчальні заклади будуть забезпечені новенькими підручниками для першокласників.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу